Smycze reklamowe
Wstążki na prezenty
Taśmy odzieżowe
Tasiemki do kalendarzy
Szarfy
Inne
Gadżety reklamowe
OFERTA

Podstawowym zakresem naszej działalności jest druk rolowy termosublimacyjny na smyczach reklamowych, taśmach satynowych, taśmach atłasowych, tasiemkach do kalendarzy książkowych, szarfach, gumach, wstążkach na prezenty i innych materiałach poliestrowych.

Druk ten charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością i doskonałym odzwzorowaniem różnych skomplikowanych projektów graficznych  w pełnej gamie kolorystycznej, z możliwością druku również zdjęć.

Druk termosublimacyjny w odróżnieniu od innych technik (sitodruku, plastizolu lub taśm tkanych) nie ma żadnych ograniczeń co do projektu graficznego i  ilości kolorów. Przy druku sublimacyjnym ilość kolorów nie ma wpływu na cenę.

Za tą techniką druku przemawia również delikatność taśmy w dotyku w przeciwieństwie do taśm żakardowych oraz długa trwałość nadruku w odróżnieniu od nadruku sitem lub plastizolem.

Oferujemy zatem Państwu dobrą jakość za umiarkowaną cenę.  Ceny kalkulujemy indywidualnie w zależności od wielkości nakładu. Istnieje możliwość negocjacji cen przy większych ilościach.
Dla Agencji Reklamowych stosujemy specjalne rabaty.

Home  / Smycze reklamowe / Wstążki na prezenty / Taśmy odzieżowe / Tasiemki do kalendarzy / Szarfy / Inne